Power Platform sprendimai

Power Platform sprendimai

Microsoft Power Platform – tai “Low-Code” verslo analitikos ir programų kūrimo įrangos linija. Po šiuo pavadinimu telpa daug įrankių, skirtų greitai automatizuoti procesus ir kurti programas bei kitus naudingus sprendimus įvairiems naudojimo atvejams.

 

Power Platform paslaugos

  • Power BI – gali prisijungti prie daugybės duomenų šaltinių ir vizualizuoti juose esančius duomenis, įskaitant duomenų bazes (SQL Server, Oracle, MySQL), debesijos paslaugas (Azure, AWS, MS), „Excel“ skaičiuokles, žiniatinklio paslaugas ir daug daugiau. Tai taip pat palaiko duomenų perdavimą realiuoju laiku.
  • Power Apps – universalus įrankis, skirtas kurti aplikacijas, kurios gali supaprastinti verslo procesus, pagerinti duomenų valdymą ir padidinti produktyvumą visoje organizacijoje. Tai ypač naudinga organizacijoms, norinčioms išnaudoti esamą „Microsoft“ ekosistemą ir infrastruktūrą.
  • Power Automate – universalus įrankis užduotims automatizuoti, produktyvumui gerinti ir verslo procesams optimizuoti. Tai ypač vertinga norint supaprastinti savo veiklą ir sumažinti rankinį, pasikartojantį darbą.
  • Power Pages – vertingas įrankis organizacijoms, norinčioms kurti žiniatinklio pagrindu veikiančius savitarnos sprendimus savo klientams, partneriams ar darbuotojams, kartu išnaudodamos „Power Platform“ duomenų valdymo ir automatizavimo galimybes.

Kodėl verta rinktis Power Platform sprendimus?

Tradiciškai IT komandos yra atsakingos už procesų automatizavimą, kūrimą ir duomenų analizę. Dirbant tokiu principu, darbuotojai turi pateikti savo reikalavimus IT skyriui ir laukti, kol bus sukurtas sprendimas.

Laikas – pinigai. Tai ne tik atima daug laiko, bet ir yra brangu – ilgas laukimo laikas sukelia daug vidinių vėlavimų. Laimei, naudojant „Power Platform“ šiuos procesus galima lengviau optimizuoti lyginant su įprastais programavimo metodais.

Iš esmės tai reiškia, kad naudodamiesi Power Platform, vartotojai gali turėti prieigą prie skaitmeninės informacijos –  manipuliuoti  duomenimis be jokių programavimo žinių.

Privalumai

  1. Resursų optimizavimas: Power Platform „Low-Code“ principas leidžia automatizuoti procesus, analizuoti duomenis ir kurti programas bei sprendimus, padedant sumažinti laiko ir resursų sąnaudas.Automatizuojant pasikartojančius procesus ir užduotis, galima pagerinti efektyvumą ir mažinti klaidų tikimybę.
  2. Inovacijų pagreitinimas: Naudojantis Power Platform galima greitai kurti ir testuoti naujas idėjas bei sprendimus, skatinant verslo inovacijas.
  3. Duomenų vizualizacija: Power BI įrankiai leidžia sukurti interaktyvius ataskaitų ir vizualizacijų elementus, padedančius geriau suprasti ir analizuoti verslo duomenis. Taip pat, Power Platform leidžia generuoti realaus laiko duomenų ataskaitas ir vizualizacijas, padedančias priimti sprendimus pagal naujausius duomenis.
  4. Sklandi integracija: Power Platform sujungia įvairias Microsoft technologijas, leidžiančias lengviau jungtis prie esamų sistemų, duomenų šaltinių esančių Microsoft ekosistemoje ar už jos ribų .

Kodėl mes?

  • Sukūrėme aplinkos apsaugos kontrolės informacinę sistemą AADIS, paremtą Microsoft Power Platform sprendimais. Sukurtos Canvas ir Model-driven tipo aplikacijos darbui biure ir išvykoje, automatizuoti procesai veikiantys Microsoft Power Automate pagrindu, integracija su išoriniais duomenų šaltiniais ir ANR sistemos API.
  • Kompetencija ir patirtis. Mūsų specialistai turi visus galimus Microsoft Power Platform sertifikatus.

Šis sprendimas

Įgyvendintas projektuose

1/1