Microsoft Azure debesijos sprendimai

Microsoft Azure debesijos sprendimai

Microsoft Azure

Microsoft Azure debesų kompiuterijos paslaugų platforma siūlo daugiau nei 200+ sprendimų skirtų įvairių dydžių organizacijoms. Nuo gana įprastų virtualių serverių iki unikalių analitikos ir dirbtinio intelekto įrankių. Šiuo metu yra virš 60 veikiančių regionų su moderniausiais duomenų centrais.

Microsoft Azure platforma veikia ant laiko patikrintų, patikimų ir daugeliui įprastų sprendimų – Hyper-V, SQL Server, Windows Server, Active Directory ir visiškai naujų, unikalių saugumo technologijų. Pasaulyje pripažinto tiekėjo pasirinkimas užtikrina jūsų duomenų saugumą, įgalina lengvą migraciją, patikimo hibridinio sprendimo konstravimą.

Microsoft Azure taip pat siūlo galingą įrankių rinkinį padedantį atitikti GDPR reikalavimus. Paieškos, identifikavimo, klasifikavimo, valdymo, apsaugos, ataskaitų sprendimai įgalina lengviau suvaldyti ir tinkamai apsaugoti asmens duomenis.

Jūsų organizacijai reikalingi resursai pasiekiami akimirksniu, nereikalingos didelės pradinės investicijos, gaunamas maksimalus efektyvumas – bet kuriuo metu galite keisti kiekį pagal verslo poreikį, svarbiausia – mokėsite tik už tai ką naudojate.

 

Privalumai

Lyginant su tradicine infrastruktūra perėjimas prie debesų kompiuterijos paslaugos yra gana didelis pokytis, reikia įvertinti ir suprasti kas keičiasi.

 • Kaina. Nelieka didelių pradinių investicijų į fizinę įrangą (serverius, tinklo įrangą, duomenų saugyklas), jų apsaugą, patalpų įrengimą ir priežiūrą, vėdinimą, dubliuotus maitinimo, interneto ryšio įvadus, įrangos montavimą, diegimą, priežiūrą, remontą. Galioja programos leidžiančios panaudoti turimas licencijas arba jas išsinuomoti pagal poreikį.
 • Greitis. Dauguma debesijos paslaugų lengvai sukuriamos savitarnos portale, kiekį ir pajėgumą galima keisti bet kuriuo metu. Toks lankstumas leidžia geriau, greičiau prisitaikyti prie kintančių verslo poreikių.
 • Globali infrastruktūra. Microsoft duomenų centrai išdėstyti visame pasaulyje (80+ regionų), apjungti vienu iš didžiausių ir greičiausių tinklų. Taip užtikrinama, kad resursai gali būti arčiau galutinio vartotojo.  Tai yra ir papildoma apsauga jūsų duomenims – galimybė replikuoti duomenis tarp keleto regionų sumažina riziką prarasti itin svarbią informaciją dėl stichinių nelaimių ar kitų galimų grėsmių.
 • Produktyvumas. Kai nelieka kasdienių su fizine įranga susijusių priežiūros darbų jūsų įmonės IT komanda gali fokusuotis į verslo poreikius, sistemų optimizavimą, modernizavimą. Pilnai automatizuota savitarnos platforma leidžianti pradėti naudotis vos per keletą minučių, automatiškai didinti ar mažinti resursus pagal poreikį.
 • Greitaveika. Microsoft Azure duomenų centrams yra kuriama unikali ir naujausias technologijas išnaudojanti fizinė įranga. Dedikuotos specialistų komandos optimizuoja įrangą kartu su programinės įrangos gamintojais, yra galimybė rinktis konkrečiai programinei įrangai pritaikytą aparatinę įrangą.
 • Saugumas. Milijardinės investicijos į fizinę ir programinę apsaugą, 3500+ saugumo specialistų komanda užtikrina saugumo pamatus jūsų duomenims, sprendimams. Microsoft Azure yra daugiausiai sertifikatų turintis debesų kompiuterijos tiekėjas. Virš 90 procentų “Fortune 500” organizacijų patiki savo duomenis Microsoft platformai.

 

Paslaugos

Dauguma sprendimų teikiami kaip infrastuktūra, platforma arba visiškai valdoma paslauga (IaaS, PaaS, SaaS). Populiariausių paslaugų pavyzdžiai:

 • Virtualios mašinos (Windows, atviro kodo)
 • Verslo tęstinumo užtikrinimo paslauga (DR)
 • Virtualių darbo vietų paslauga (Desktop-as-a-Service, AVD, Windows 365)
 • Konteineriai (Kubernetes, ACR, ACI)
 • Programuotojų įrankiai (DevOps)
 • Duomenų saugyklos, atsarginės kopijos
 • Mobilios ir web aplikacijos (PaaS, Container Apps, Azure Functions)
 • Duomenų bazės (SQL, MySQL, PostgreSQL, MariaDB, Cosmos DB)
 • Duomenų analitikos įrankiai (Microsoft Fabric, Synapse Analytics, Purview, Data Factory)
 • IoT, AI, Machine Learning (IoT Hub, IoT Edge, Time Series Insights, Digital Twins)
 • Hibridinė infrastruktūra, migravimo įrankiai
 • Saugumo įrankiai (Sentinel SIEM, HSM, Key Vault)
 • Stebėjimo ir automatizavimo įrankiai (Azure Monitor, Azure Arc, Azure Lighthouse)
 • Azure AI (OpenAI, Cognitive Services, Genomics, Bot Services)

 

Kodėl mes

Esant tokiam gausiam debesijos paslaugų kiekiui gali būti sudėtinga pradėti, pasirinkti tinkamiausią sprendimą jūsų įmonei, jūsų aplikacijai. Reikia parinkti komponentus, įvertinti suderinamumą, išlaidas, nustatyti migracijos kelią.

Mūsų sertifikuoti (turintys realios patirties įvairiuose projektuose) Azure sprendimų specialistai dirbs kartu su jumis kiekviename žingsnyje pakeliui į debesį – nuo tinkamiausio produkto pasirinkimo, įvertinimo, piloto iki migracijos pabaigos, apmokymų, resursų optimizavimo, tolimesnio palaikymo.

Norite gauti daugiau informacijos apie Microsoft Azure sprendimus ir sužinoti ar jie tinkami jūsų organizacijai? Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos arba skambinkite +370 640 26212.