Hibridinės infrastruktūros sprendimai 

Hibridinės infrastruktūros sprendimai 

Hibridinė IT infrastruktūra – tai sinergija tarp IT kaštų ir produktyvumo. Tai verslo saugumas ir gebėjimas greitai prisitaikyti prie technologijų ir rinkos pokyčių. Eidami šiuo keliu būsite ne tik maksimaliai taupūs ir efektyvūs, bet ir pasiruošę bet kokiems iššūkiams. Išspręskite svarbiausius kompanijos uždavinius transformuodami savo IT infrastruktūrą į hibridinę.

Kodėl verta rinktis hibridinės infrastruktūros strategiją:

  • Moderni IT infrastruktūra – tai sklandūs ir spartūs verslo procesai, gebėjimas prisitaikyti prie verslo aplinkos pokyčių, veikti teisėtai ir atitikti modernioms organizacijoms keliamus reikalavimus.
  • Pasirinkę hibridinės strategijos kelią, turėsite modernią IT infrastruktūrą, kuri yra lengvai valdoma, lanksti, prisitaikanti prie technologinių naujovių ir verslui keliamų reikalavimų. O svarbiausia – EU keliamus reikalavimus pasieksite maksimaliai mažais kaštais.
  • Hibridinė IT infrastruktūra padės optimizuoti Jūsų veiklos produktyvumą ir resursų naudojimą. Vienos aplikacijos reikalauja našumo ir talpos lankstumo, kitos – greitaveikos ir suderinamumo. Tik tokios strategijos pagalba pasieksite maksimalų kaštų ir produktyvumo efektyvumą.
  • Turėsite rezervinių duomenų strategiją, kuri sustiprins jūsų IT infrastruktūros saugumą ir patikimumą. Hibridinė infrastruktūra užtikrins kritinių servisų pasiekiamumą, verslo aplikacijų bei duomenų saugumą. Užtikriname šių procesų sklandumą ir protingas investicijas.

Kodėl turite rinktis mus:

  1. Siūlome sprendimus, kuriuos patys naudojame, todėl galime užtikrinti jų kokybę. Mūsų IT strategija yra paremta hibridinės infrastruktūros taikymu, todėl mes tiksliai žinome, kokią naudą organizacijai teikia šie sprendimai. Mes žinome, kurios sistemos turi būti viešame debesyje, o kurios – nuosavoje infrastruktūroje. Šiuo metu nei vieno IT sprendimo nepriimame neįvertinę jo per duomenų debesijos prizmę.
  2. Esame kieti infrastruktūriniuose sprendimuose, todėl galime apsaugoti klientus nuo beatodairiško lėkimo į „debesis“, iš kitos pusės – yra dalykų, kurių vieta yra būtent ten ir tik ten. HPE „Hybrid IT, Intelligent Edge and Services Solutions“ ir Microsoft „Silver Cloud Platform“ kompetencijos leidžia mums įvertinti, koks hibridinės infrastruktūros scenarijus yra tinkamiausias konkrečiam užsakovui, ir užtikrinti sklandų jo realizavimą.

Šis sprendimas

Įgyvendintas projektuose

1/1