Microsoft saugumo sprendimai – EMS

Microsoft saugumo sprendimai – EMS

Enterprise Mobility and Security (EMS) yra „Microsoft“ saugumo produktų paketas, kartu su „Office 365“ ir „Windows OS“ produktais užtikrinantis vartotojų, įrenginių, aplikacijų ir duomenų saugumą. EMS suteikia organizacijoms tapatybės apsaugos, dokumentų klasifikavimo ir šifravimo, įrenginių valdymo, debesijos aplikacijų naudojimo kontrolės galimybes.

EMS paslaugų paketą sudaro

 • „Azure Active Directory“ – vartotojo tapatybės ir prieigos valdymo sprendimas organizacijos hibridinėse bei debesijos aplinkose
 • „Microsoft Intune“ – iOS, Android, Windows įrenginių, korporatyvinių programėlių ir duomenų valdymo bei apsaugos įrankis
 • „Azure Information Protection“ – sprendimas, padedantis organizacijai klasifikuoti, ženklinti ir saugoti savo dokumentus bei elektroninius laiškus
 • „Microsoft Advanced Threat Analytics“ – vartotojo elgsenos atpažinimo ir stebėsenos technologija, leidžianti apsisaugoti nuo įvairių tipų tikslinių kompiuterinių išpuolių ir vidinių grėsmių

Kaip šie sprendimai užtikrins jūsų duomenų saugumą

 • Užtikrinsite saugią prieigą prie svarbios informacijos. Svarbią dokumentaciją ir jautrią informaciją galės pasiekti tik autorizuoti asmenys ir įrenginiai, juos kiekviena organizacija gali pasirinkti individualiai.
 • Klasifikuosite duomenis pagal jautrumą. Duomenų klasifikacija, informacijos suskirstymas pagal svarbos ir konfidencialumo lygius ir duomenų šifravimas užtikrins saugią prieigą prie informacijos ir padės išvengti duomenų nutekėjimo.
 • Prieiga prie kritinių sistemų galės būti apsaugota dviejų faktorių autentifikavimo būdu. Pavyzdžiui, vartotojui jungiantis prie įmonės sistemos, jam reikės ne tik suvesti savo vardą ir slaptažodį, bet ir patvirtinti savo tapatybę per mobilųjį įrenginį.
 • Aptiksite įsilaužimus prieš patirdami jų žalą. Naudodamiesi inovatyviu vartotojų elgseną stebinčiu sprendimu netinkamus veiksmus ir bandymus įsilaužti aptiksite realiu laiku, o technologijos pačios sustabdys nesankcionuotą veiksmą. Tai apsaugos tiek nuo išorinių, tiek nuo vidinių „užpuolikų“. Tai pasiekti įgalina milžiniškos „Microsoft“ investicijos į grėsmių intelekto ir saugumo tyrimus.

Kodėl esame jūsų dėmesio verti parneriai

 • Kompetencija ir patirtis. Vieni pirmųjų Lietuvoje įgijome „Silver Enterprise Mobility management“ kompetenciją, kuri suteikiama už sėkmingų saugumo sprendimų diegimą.
 • Diegdami naudojame „Microsoft FastTrack“ metodologiją – tai reiškia, kad taikome geriausias diegimų praktikas, įrankius ir išteklius. Visa tai užtikrina mūsų sklandų ir greitą procesą.
 • Diegdami šį sprendimą atsižvelgiame į GDPR (Europos Sąjungos duomenų apsaugos reglamentas) reikalavimus.

Šis sprendimas

Įgyvendintas projektuose

1/2