Mobili darbo vieta ir išmanioji tinklo infrastruktūra

Mobili darbo vieta ir išmanioji tinklo infrastruktūra

Šiuo metu vyksta tikra darbo vietos revoliucija. Jau dabar pasaulyje nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų skaičius perkopė 50% ir šis skaičius kasmet didėja 20%. Įmonių darbuotojai savo išmaniųjų įrenginių pagalba gali pasiekti vis daugiau įmonės duomenų, nesvarbu ar jie yra „debesyje“ ar įmonės patalpose. Tačiau ši revoliucija atnešė ir saugumo pavojus, kuriuos eksponentiškai didina daiktų internetas (IoT) ir nuosavų išmaniųjų įrenginių įjungimas į įmonės tinklą (BYOD). Darbo nuotoliniu būdu revoliucijos ir evoliucijos jau nesustabdysi, todėl kiekviena įmonė turi žinoti, matyti, valdyti ir apsaugoti savo darbuotojų įrenginius ir jų duomenis. Mes žinome kaip tai padaryti, kaip žinoti ir būti tikram, kad tavo įmonės darbo vieta yra saugi kur ir kokia ji bebūtų.

Priežastys, kodėl reikia turėti išmaniąją tinklo infrastruktūrą:

  • Galite stebėti visus įrenginius, matyti visą tinklą ir pažinoti visus savo tinklo vartotojus – tokio Išmaniojo tinklo infrastruktūra leidžia ne tik matyti visus tinklo įrenginius ir vartotojus, bet ir žinoti kur jie yra, stebėti jų elgseną. Tokio lygio tinklas leidžia jaustis užtikrintam, nes tinkle nelieka nežinomų vietų, įrenginių ar vartotojų, o pasitelkus šio išmanaus tinklo duomenis, galėsite greitai tai pagrįsti ataskaitomis.
  • Galite paprastai ir automatizuotai valdyti visus įrenginius, tinklą ir vartotojus – toks išmanus tinklas yra lengvai valdomas, leidžia realiu laiku išspręsti tinklo problemas ir palengvinti jo aptarnavimą. Tokio tinklo įrenginius lengva atnaujinti, konfigūruoti, atstatyti keičiant sugedusius. Tačiau didžiausia vertė yra tai, kad viską galima automatizuoti ir valdyti iš vienos vietos.  Tokiu būdu įmonė minimizuoja arba visai eliminuoja vartotojų nepasitenkinimą bei minimizuoja priežiūros kaštus.
  • Galite apsaugoti vartotojus ir jų įrenginius neaukodamas darbo vietos lankstumo – išmaniojo tinklo infrastruktūra yra labai saugi. Ji geba autorizuoti vartotojo įrenginius, suprasti, ar jis saugus aplikacijos lygyje. Ji geba reaguoti į įrenginio ar vartotojo elgsenos pokyčius, suprasti, ar įrenginys yra “nulaužtas” arba jam įrašyta kenkėjiška aplikacija. Sistema aptikusi pažeidimą nustatys jo vietą, informuos atsakingus žmones ar net patį vartotoją. Svarbiausia, sistema nuolat prižiūrės vartotojus realiu laiku, o ne tik pirmą kartą jungiantis prie įmonės tinklo. Toks sprendimas leis apsisaugoti nuo daiktų interneto ir darbuotojo nuosavų įrenginių pažeidžiamumo.

Priežastys tai daryti su mūsų pagalba:

  • Mūsų kompetencija ir patirtis – kažkam tai evoliucija ar revoliucija, o mums tai kasdienybė – mes esame technologijų smaigalyje. Tačiau kuriant įmonės gudraus tinklo infrastruktūrą, reikia kur kas daugiau nei tik technologinių žinių. Reikia suprasti įmonės verslo procesus, suprasti su kokiomis problemomis įmonė susiduria šiame verslo segmente. Gerai suprasti, kokių įrankių ir kokio lankstumo pareikalaus įmonės konkurencinė aplinka. Mes galime pasiekti, kad Jūsų tinklo infrastruktūra būtų išmani kaip dirbtinis intelektas.